23 listopada 2017

Makijaż permanentny

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Makijaż permanentny brwi polega na pigmentacji powierzchni łuków brwiowych, w sposób pozwalający na skorygowanie kształtu i ubytków naturalnych brwi dla uzyskania ich perfekcyjnego wyglądu.
Zabieg poprzedza szczegółowa analiza potrzeb pacjentki, wywiad wykluczający przeciwwskazania, test uczuleniowy oraz rysunek wstępny.

Makijaż wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, jest praktycznie bezbolesny, zaś jego efekty można podziwiać na skórze przez okres od 3 do nawet 5 lat!
Technika cieniowania pozwala nadać brwiom głębi koloru, dla uzyskania efektu jak po zrobieniu henny lub nałożeniu cienia.

Technika cienia i włosa, stanowi doskonałą kombinację odtworzenia brwi w jak najbardziej naturalny sposób. Pozwala na uzupełnienie brakujących włosków oraz wymodelowanie brwi kolorem.
Technika włoskowa, polega na rysowaniu włosa maszynką co pozwala na naturalne zagęszczenie lub odtworzenie brwi.

Technika piórkowa, w odróżnieniu od metody włoskowej jest wykonywana specjalnym piórkiem, które precyzyjnie i naturalnie układa rysowany włos.

Cena zabiegu 650zł

cena obejmuje 1 korektę po miesiącu

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU

Makijaż permanentny oczu to wyraziste spojrzenie o każdej porze dnia i nocy, niesamowita wygoda i spektakularne efekty.

Umożliwia optyczne podniesienie opadających zewnętrznych kącików oka, jak również zgubienie nadmiernej krągłości oka czy modelowanie go do kształtu idealnego migdała.
Za pomocą delikatnych kresek jest możliwe zagęszczenie linii rzęs dzięki czemu same rzęsy stają się bardziej wyraźne i podkreślony zostaje kolor tęczówki oka.

Poprzez wykonanie dekoracyjnej kreski typu eyeliner tzn. grubszej kreski wychodzącej tuż ponad linię rzęs, przedłużonej delikatnie w zewnętrznym kąciku oka, modelowany jest kształt oka, a spojrzenie osiąga jeszcze większą głębię niż przy samym zagęszczeniu linii rzęs.

Kreska dolna, zazwyczaj bardzo cienka, delikatnie zanika w linii rzęs, mniej więcej od połowy oka. Doskonale komponuje się z kreską górką, dając obraz pełnego makijażu oka.
Kształt i intensywność kresek są indywidualnie dobierane do naturalnej oprawy oka, jego koloru i kształtu, jak również do długości i gęstości rzęs.

Cena zabiegu 350-450zł

cena obejmuje 1 korektę po miesiącu

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Makijaż permanentny ust pozwala na uzyskanie idealnego kształtu i pięknego koloru ust.

W zależności od preferencji, może stanowić obrys konturu ust, sprawiając, że będą one wyraźniejsze i o bardziej regularnym kształcie, jednak pozostaną w naturalnym kolorze.
Można również połączyć kontur z wypełnieniem całych ust kolorem uzyskując efekt delikatnie umalowanych ust. Przy tej metodzie usta zostają wycieniowane w taki sposób, by nadawany im kolor płynnie wtopił się w czerwień wargową, podkreślając jej naturalny odcień.

Kolor barwnika może być jaśniejszy lub ciemniejszy od naturalnego, w zależności od upodobań i potrzeb.
Ponadto makijaż permanentny możew pewnym stopniu posłużyć do skorygowania asymetrii lub nierównomiernego zabarwienia ust, a także ich delikatnego powiększenia optycznego.
Przed wykonaniem permanentnego makijażu ust zalecane jest profilaktyczne przyjmowanie przez okres 1 tygodnia, leku Heviran, zapobiegającego wystąpieniu wirusa opryszczki.

Cena zabiegu 450-700zł

cena obejmuje 1 korektę po miesiącu